Vaikų vasaros stovykla „Pažinkime pasaulį kurdami“.

2019 05 02

Artėja vasara – ką veiks Jūsų vaikai šių atostogų metu? Vaikų vasaros stovykla Klaipėdoje – „Pažinkime pasaulį kurdami“ – dar viena atrakcija Pramogų Namuose. Pūko ir Molės vasaros stovyklos pamažu jau tampa tradicija. Stovyklauti pradėjome pernai, o kadangi tai visiems taip patiko – šiemet sugrįžtame su didesniu „trenksmu“!

Vaikų vasaros stovykla „bazuosis“ Pramogų Namuose, tačiau jais neapsiribos!

Šiais metais Pūko ir Molės vasaros stovyklas koordinuos pedagogai – priešmokyklinės darželio grupės auklėtoja – metodininkė bei pradinių klasių mokytoja. Stovykla vaikams vyks kasdien nuo 8val iki 18val, per vasarą nuo Liepos 1d. iki Rugpjūčio 16d. iš viso bus 6 stovyklautojų pamainos. Stovyklos kaina vienam vaikui tik – 119€! „Bazuosimės“ Pramogų Namuose, tačiau stovyklos erdvė jais neapsiriboja – eisime pasivaikščioti po Skulptūrų parką, palei Danės upės krantinę, prie įžymiojo Meridiano, į kruizinių laivų terminalą… Vyksime į išvykas į Delfinariumą bei Jūrų muziejų. Auklėtoja ir mokytoja garantuos, kad vaikučiai būtų saugūs ir gerai praleistų laiką.

Vasaros stovyklos metu vaikai išbandys įvairias veiklas

Stovyklos metu vaikai galės išbandyti įvairias veiklas, kurių galbūt jiems nėra net tekę anksčiau patirti. Dauguma lieka paslaptyje iki pat stovyklos pradžios, tačiau išduosime keletą – vaikai susipažins, iš kur ir kaip „atsiranda“ maistui naudojamos daržovės ir vaisiai, sudalyvaus Pūko ir Molės spektakliukuose ant Pramogų Namų scenos, o trečią stovyklų dieną – keps itališkoje krosnyje keps picas su pačiu Pramogų Namų Šefu! Nepamirškime ekskursijų į Delfinariumą ar muziejus.Ir visu tuo Vaikų Vasaros Stovykla Pramogų Namuose neapsiriboja!

Daugiau informacijos apie vasaros stovyklą vaikams ieškokite skrajutėje arba telefonais:

+37067056751

+37067175143

O kaip sekėsi Pramogų Namų vasaros stovyklos stovyklautojams pernai – skaitykite mūsų sename straipsniuke:  http://pramogunamai.lt/naujienos/pramogu-namu-stovykla-nuotykiai-tik-prasideda/

vaikų vasaros stovykla "Pažinkime pasaulį kurdami" vyks Pramogų Namuose, Klaipėdoje