Pramogų Namai – sveiko maisto restoranas šeimoms Klaipėdoje.

p&m (Pūko ir Molės) Pramogų namai yra 2017 m. pabaigoje duris atvėręs restoranas šeimoms Klaipėdos miesto centre, kuris per labai trumpą laiką tapo mėgstama šeimų ir draugų susirinkimo vieta. Šis restoranėlis pasižymi ypač draugiška aplinka vaikams, tad jame visada laukiami ir dideli, ir mažieji lankytojai. Kitas p&m Pramogų namų išskirtinumas – optimalus kainos ir kokybės santykis. Taigi čia Jums bus pasiūlyti ne tik Jūsų pamėgti patiekalai, tačiau taip pat – sveikas ir kokybiškas maistas už prieinamą kainą bei nemokamos pramogos vaikams!

p&m Pramogų Namų restorano personažai Pūkas ir Molė

Animatoriai Pūkas ir Molė, Pramogų Namai, restoranas šeimoms Klaipėdoje

Žiurkėnas Pūkas – rimtas verslininkas, restorano šeimoms Klaipėdoje p&m Pramogų Namai savininkas, praktikuojantis sveiką gyvenimo būdą ir nuolat keliaujantis po pasaulį. Iš ten Pūkas parsiveža naujų idėjų bei gražių pasakojimų mažiesiems p&m (Pūko ir Molės) Pramogų namų lankytojams, kurių mėgstamiausias yra apie „baltąjį blyną“, lietuviškai pica vadinamą 🙂

Kiaulytė Molė – ilgakasė mėlynakė gražuolė, sudariusi kontraktus su žymiausiomis pasaulyje modelių agentūromis. Taigi Molė (taip pat kaip ir Pūkas) išties nemažai laiko praleidžia kelionėse po visą pasaulį. Nepaisant didelio užimtumo, pakeliui iš Tokijo į Niujorką Molė mielai užsuka skaniai papiepauti ar pavakarieniauti į p&m Pramogų Namų šeimų restoraną Klaipėdoje ir, žinoma, pabendrauti su savo mažaisiais draugais!

Plačiau susipažinti su Pūko ir Molės personažais bei kaip jie susiję su šiuo restoranu šeimoms, galite perskaitę Pramogų Namų pasakaitę čia.

Trumpai apie p&m Pramogų Namų restorano maistą ir pramogas vaikams

vaiko gimtadienis su Pūku ir Mole, restoranas šeimoms Klaipėdoje Pramogų Namai
gimtadieniai ir šventės vaikams, restoranas šeimoms Klaipėdoje Pramogų Namai - Pūkas ir Molė

Kur skaniausios picos, geriausia vieta pavalgyti Klaipėdoje ar atšvęsti vaiko gimtadienį? Daugelis mūsų nuolatinių lankytojų sako, kad p&m Pramogų Namuose! Kodėl? Geriausiai, žinoma, pasakytų jie patys, tačiau mes manome, kad greičiausiai dėl šių priežasčių:

  • p&m Pramogų Namuose iš itališkų miltų, natūralaus pomidorų padažo, mocarelos ir kitų kruopščiai atrinktų ingredientų kepamos aukščiausios klasės picos. Itališkos picos šiame restorane šeimoms kepamos ne bet kur, o iš Italijos parkeliavusioje didžiulėje Valoriani Verace krosnyje, kurios kokybę yra aprobavusi ir sertifikavusi Tikrųjų Neapolietiškų Picų Asociacija (Associazione Verace Pizza Napoletana, AVPN).
  • p&m Pramogų Namuose siūlomi karštieji patiekalai – mėsainiai, šonkauliukai, taip pat lašišos, jautienos ir vištienos kepsniai, yra kepami ant tikrų žarijų aukštos kokybės KOPA krosnyje, o salotų, užkandžių rinkinių ar desertų pasiilgę lankytojai tikrai ras iš ko išsirinkti!
  • p&m Pramogų Namuose mažiesiems lankytojams siūlomas kruopščiai sudarytas meniu. Norintiems dar daugiau įspūdžių turime pasiūlyti Happy Pica/ Happy Chicken / Happy mėsainis – sveikus, natūralios mėsytės, bulvių lazdelių bei šviežių daržovių rinkinukus vaikams kartu su pasirinktu žaisliuku! Ir sveika, ir skanu, ir smagu!
  • p&m Pramogų Namuose savaitgaliais ir švenčių dienomis vyksta įvairūs renginiai visai šeimai (einamojo mėnesio renginių repertuarą galite rasti čia). Tėveliai galės būti ramūs, kad jų atžalos restorane visada turės ką veikti – vaikučių dūzgės saugiai įrengtose restorano viduje esančiose žaidimų zonose; kūrybinės veiklos, animatorių užsiėmimai (veidukų paišymas, balionų lankstymas, karaoke), interaktyvūs spektakliai, vaikų kolektyvų pasirodymai ir t.t. tikrai neleis vaikučiams nuobodžiauti ir visada lauks Jūsų visų – tiek mažų, tiek didelių, sugrįžtančių!
  • p&m Pramogų Namuose vyksta Klaipėdoje patys įsimintiniausi vaikų gimtadieniai, kur galite pasirinkti Jums priimtiniausią iš siūlomų gimtadienio paketų su picų kepimu ar animatoriaus programa. Gimtadienis bus smagus ne tik vaikams, bet ir jų šeimos nariams.
  • Restoranas šeimoms Klaipėdoje p&m Pramogų Namai – teisingas pasirinkimas, jei Jūs (kaip ir mes) vertinate gerą ir kokybišką maistą už prieinamą kainą!
perlenkta Happy pica restorane šeimoms Klaipėdoje, Pramogų Namai
Aštri ir šildanti Aitrioji Pica
skaniausias kepsnys Klaipėdoje, restorane šeimoms Pramogų Namai
Klaipėdos restorano šeimoms Pramogų Namai Šefo salotos

Restoranas šeimoms Klaipėdoje Pramogų Namai - Pūkas ir Molė