Klientų ir lankytojų atsiliepimai.

skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Joffrey Thelliez
Super great place for little kids. Many toys with lego and duplo. There was also big screen with video games for the elders. Food is affordable. Count 5-8eur for a 20cm pizza on the kid menu. Friendly staff.
Joffrey Thelliez
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - David Peretz
Great Concept. a Cafe where children can play and jump around, and their parents can rest in the same time and have a quiet cup of coffee or a pint of beer. The atmosphere is warm, inviting and very nice. service was very nice and accommodating.
David Peretz
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Simonas Gr.
Maistas gardus ir kokybiškas. Patiekta greitai, aptarnauta puikiai. Yra kuo užsiimti vaikams. Neabėjotinai lankysimės dar ir dar.
Simonas Gr.
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Lolita ir Tomas Mackeviciai
Jauki aplinka tiek vaikuciams,tiek teveliams. Malonus aptarnavimas,skanus,gundantis isragauti visus meniu patiekalus,maistas. Saunuoliai!!!
Lolita ir Tomas Mackeviciai
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Gedeminas Giness
Tinkama vieta ateiti su vaikais yra žaidimu ir karstyniu kampelis, skanus ir pakankamai greitai patiekiamas maistas, nemažos porcijos, butinai apsilankysim dar kartą.
Gedeminas Giness
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Dalia Vėlavičienė
Puiki vieta smagiai praleisti laiką ir pavalgyti tėveliams su vaikučiais. Skanus maistas. Trys vaikų užimtumo zonos. Staliukai viduje ir lauke. Yra vaikų meniu. Malonios padavėjos. Organizuojamos vaikų šventės.
Dalia Vėlavičienė
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Alexander Tumar
Очень оригинальное место, в особенности для семей с детьми. Батут во внутреннем дворике классная замануха для малышни. Внутри ресторана тоже предусмотрена игровая зона для детей. Кухня. Блюда вкусные, подача оригинальная. Чуть дороже, чем в таких сетях как Чарли и Чили Пицца. Но оно стоит того! Заказывали цезарь, мясной суп, клубнично-арбузный морс. Интерьер классный. Меню приносят на дочещках. Для детей много чего предусмотрено. В том числе кресла-мешки.
Alexander Tumar
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Radvilė Zė
Kažkas naujo Klaipėdos kavinių visai šeimai žemėlapyje! Nuotaikinga aplinka ir renginiai tikrai patraukia mažųjų dėmesį, aiškus ir visai šeimai pramogaujant tinkantis meniu, greitas ir malonus aptarnavimas. Nė karto nenuvylė. Vienibntelis trūkumas – sunkoka patenktk si vaikišku vežimėliu.
Radvilė Zė
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Simona Kniūkštė
Įdomus ir skanus maistas:) o veiklos vaikams! Tikras rojus:) kol jie užsiėmę galima atsigerti karštos kavos, o ne ..atvėsusios ...mamos supras ;)
Simona Kniūkštė
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Mantas Gudauskas
Cozy place for families with children. They make very tasty pizzas! Straight from the oven to the table. Really really nice. Also the staff was very kind and helpful. Definitely a place to try with family.
Mantas Gudauskas
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - MB Mockus
Dažnai ateiname pietauti arba užkandžiauti į Pramogų Namus ir džiaugiamės, kad kiekvieną kartą galime rasti ir išbandyti ką nors naujo! Itin žavi užkandžai bei desertų meniu, o duonos ledams neprilygsta niekas... Sėkmės, taip ir toliau! :)
MB Mockus
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Jokūbas ir jo tėveliai
Norime padėkoti už vykusią Jokūbo krikštynų ir pirmojo gimtadienio šventę :) užkandžiai ir picos nusipelno daug komplimentų. Buvo smagu praleisti pas Jus šventinę popietę. Manau, dar sugrįšime ir kitomis progomis. Sėkmės :) 
Jokūbas ir jo tėveliai
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - H&M Klaipėda kolektyvas
Ačiū už nuostabų aptarnavimą ir sukurtą šiltą, šventišką aplinką!!!
H&M Klaipėda kolektyvas
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Gabrielė
Puikus atradimas! Netikėtai su sūnumi ir draugais užtikome šią vietą ir esam sužavėti! Ledai - super, pieno kokteilių užteko abiems, o batutas buvo top'as :) Būtinai apsilankysime dar!
Gabrielė
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Aurelija Ražinskienė
Šventėm gimtadienį, kuris praėjo labai linksmai. Pirmiausia, tai buvo labai maloni animatorė, kuri tikrai netingėjo ir labai nuoširdžiai užsiėmė su vaikais, su kuriais, jai puikiai sekėsi bendrauti ir juos įtraukti į įvairias veiklas.Patiko ir maistas, ypač picos :) ir aptarnaujantis personalas, kuris taip pat labai stengėsi ir buvo dėmesingas :) Ačiū
Aurelija Ražinskienė
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Klaipėda Coding School
Pačios skaniausios picos Klaipėdoje! o Ypač PORTABELO! giria ir mokytojai ir mokiniai, nes klasės uždarymą švenčiame su šios picerijos skanumynais!!! :) rekomenduojame visos Klaipėda Coding School vardu :}
Klaipėda Coding School
skaniausias maistas Klaipėdoje - Pramogų Namuose! - Zigmas
Dėkojame už nuostabų spektaklį "Saulė ir Mėnulis", už smagiai praleistą laiką, už gražias akimirkas. Buvo gera ir mažiems ir dideliems. Labai skanus maistas, aptarnavimas. Linkime visokeriopos Jums sėkmės.
Zigmas