Gimtadieniai ir šventės p&m Pramogų Namuose. Švęskime su Pūku ir Mole!.

2018 09 21

gimtadieniai, krikštynos ir kitos šventės p&m Pramogų Namuose, Klaipėdoje

Kiekviena šventė yra ypatinga, tačiau gimtadienis – pats svarbiausias! Juk tai nepaprasta, pati pačiausia ir vien tik Jubiliato diena. Taigi ir visas dėmesys turi priklausyti tik Jam! O vaikams… Tai juk viena iš labiausiai laukiamų švenčių metuose! Tad nustebinkite savo mažylius ir artimuosius bei paverskite šią dieną išties ypatinga ir kupina stebuklų bei švęskite ją kartu su Pūku ir Mole p&m Pramogų Namuose!

Jeigu norite išties smagiai paminėti savo vaikučio arba artimo žmogučio gimtadienį ar kitą svarbią šventę ir norite, kad šventė būtų ne tik įsimintina, tačiau ir nekeltų pernelyg daug rūpesčių, tuomet mūsų šeimyninis restoranėlis kaip tik Jums! Čia rasite viską, ko Jums reikia – smagias pramogas ir žaidimus, gardų maistą, jaukias patalpas. Vaikai liks tikrai maloniai nustebinti ir bus kupini veiklos, o tėveliai ramūs dėl puikaus pasirinkimo!

Kodėl gimtadienius ir šventes verta švęsti pas mus – p&m Pramogų Namuose?

Nuotaikinga programa su animatoriumi (iki 1 val.)

Vaikučiams organizuojami smagūs ir linksmi užsiėmimai, o visas dėmesys, žinoma, skiriamas pačiam svarbiausiam šios šventės dalyviui. Skambant „Su Gimimo diena“ akordams, mes siūlome šventę pradėti nuo iškilmingo jubiliato karūnavimo ant scenos vaikų ir tėvelių akivaizdoje, o po to pasirinktas personažas (animatorius) – Pūkas arba Molė (ar jų draugas, kurio pageidausite) padės surinkti visų draugų, tėvelių ir svečių palinkėjimus. Užbaigus „oficialiąją“ dalį, mažieji bus užimti jų pamėgtais balionų lankstymu arba veidukų piešimu. Vaikučiams ar tėveliams pageidaujant, taip pat galime pasiūlyti įvairius žaidimus, X-Box pramogas, karaoke ir daug kitų linksmybių. Mūsų animatoriai patyrę, turi patirties šioje srityje ir labai gerai jaučia vaikučių nuotaikas, moka įtraukti juos į žaidimus, tad visi liks patenkinti! Ne mažiau svarbu ir tai, kad linksmybių metu tėveliai galės atsipūsti, patys užsisakyti maisto ar gėrimų, netrukdomai bendrauti tarpusavyje arba prisijungti prie vaikų bei fotoblykstėmis fiksuoti gražiausias šventės akimirkas!

Draugiška aplinka

p&m Pramogų Namai jau yra pagarsėję savo jaukumu ir atvirumu mažiesiems lankytojams bei draugiška atmosfera. Čia visi jaučiasi išties laisvai ir nesuvaržytai, susiranda naujų draugų ir net skiria pasimatymus vieni kitiems!😉 Tad tai išties puiki vieta švęsti šventes, o nuobodžiauti neleis specialiai vaikams įrengtos žaidimų erdvės – karstyklės, Lego siena, sėdmaičių gausa, o šiltuojų metų sezonu – ir batutų karalius JUMPKING lauko terasoje!

Skanus, sveikas ir kokybiškas maistas

Nesukite sau galvos dėl maisto – mes išties turime ką Jums pasiūlyti! Į Gimtadienio paketus „Švenčiu“ (iki 6 vaikų, kaina 119,- Eur) arba „Švenčiu stipriai“ (iki 10 vaikų, kaina 179,- Eur) įtrauktos ne tik linksmybės su animatoriumi, tačiau taip pat ir vaikučių mėgstamiausi patiekalai p&m Pramogų namuose – Happy picos arba Happy mėsainiai bei pasirinktas mūsų gamybos limonadas. Ir tai dar ne viskas! Kiekviena pica ir mėsainis šalia savęs glaus dovanų kiekvienam vaikučiui po jo paties išsirinktą žaisliuką! STOP! Dar ne laikas namo! Koks gi Gimtadienis be torto?! Išsirinkti galės kiekvienas – mes siūlome net penkių rūšių burnoje tirpstančius tortus: paukščių pieno, šokoladinį, jogurtinį, balto ir kakavinio kremo, bei maskarponės ir juodųjų serbentų. Išsirinkite mėgstamiausią! Jums pageidaujat, suderinsime torto apipavidalinimą, užrašysime vaikučio vardą ir metų skaičių, padėsime parinkti tinkamiausią torto papuošimą. Tortą su žvakutėmis ir palinkėjimais atiduosime mažiesiems, tačiau jeigu jo ragauti panorėtų ir tėveliai ar svečiai, būtinai apie tai pasakykite mums iš anksto ir už tikrai prieinamą kainą mes jį Jums iškepsime kokio tik norite dydžio! 😊

Lankstumas derinant gimtadienio programą

Mes mėgstame iššūkius! Esant tėvelių pageidavimui, galime suderinti ir kitokią gimadienio ar šventės programą, patiekalus vaikučiams. Susidomėjusiems, kas dedasi mūsų virtuvėje – siūlome SUPER ATRAKCIJĄ – patiems pabūti virtuvės šefais ir picą išsikepti patiems! Pageidaujantiems išskirtinio torto be gliuteno, siūlome užsisakyti puikaus skonio maskarponės sūrio tortą iš kukurūzų miltų ir be kiaušinių! Galiausiai, mes ne šiaip sau sakome, kad pas mus, p&m Pramogų Namuose yra laukiami ir maži, ir dideli! Tad švęskite pas mus krikštynas, jubiliejus, kitas įsimintinas progas ar datas, renkite įmonės vakarėlius. Mes laukiame Jūsų!

 

Klientų ir lankytojų atsiliepimai

Ar mums pavyko Jus įtikinti, kad Jūsų šventes verta švęsti p&m Pramogų Namuose? Jei dar abejojate – paskaitykite, kokių atsiliepimų sulaukėme iš patikėjusių savo gimtadienius, šventes ar laiką mums:

 Šventėm gimtadienį, kuris praėjo labai linksmai. Pirmiausia, tai buvo labai maloni animatorė, kuri tikrai netingėjo ir labai nuoširdžiai užsiėmė su vaikais, su kuria jai puikiai sekėsi bendrauti ir juos įtraukti į įvairias veiklas. Patiko ir maistas, ypač picos  ir aptarnaujantis personalas, kuris taip pat labai stengėsi ir buvo dėmesingas  Ačiū“

„Puiki aplinka pritaikyta vaikams, jauki atmosfera ir malonus aptarnavimas.  Kolektyvas fantastiškas! Visada pasitinka su šypsena  Rekomenduoju šeimoms su vaikais. Skaniai pavalgysite ir puikiai praleisite laiką  Ačiū Jums“

„Labai patiko. Vaikiškas rinkinukas labai gerai sugalvotas. Daržovės, bulvytės, mėsainiukas ir dar žaisliukas! Zona vaikams yra. Galima ramiai bendrauti su drauge, nes vaikas užimtas yra. Ne tik žaidimų zonoje, bet yra ir darbuotoja kuri užsiima su vaikais. Desertai siurprizai. Galvoji, kad bus tik bananai tešloje, o gauni pilną lėkštę skanumynų. Patiko. Apsilankysime dar kartą!“

 „Pati draugiškiausia aplinka vaikams Klaipėdoje!!! Super! Ačiū, kad esat“

su meile - Pūkas ir Molė, Pramogų Namai

 

 

 

 

Savo ruožtu leiskite Pūkui ir Molei padėkoti, kad esate Jūs! Juk be Jūsų ir Jūsų mažųjų šypsenų nebūtų ir mūsų! Mes labai stengiamės, kad Jums būtų gera p&m Pramogų Namuose, o čia atvykę visada jaustumėtės laukiami ir labai mylimi!

 

 

 

 

 

Jūsų Pūkas ir Molė

 

Susidomėjote mūsų gimtadieniškomis atrakcijomis? Norėtumėte savo šventę atšvęsti Pramogų Namuose?

Pradėkime nuo to:
suskaičiuokite savo svečius ir išsirinkite norimą tortuką 🙂 :

P.S. greitu metu tortų pasiūlymas bus pateiktas ir anglų bei rusų kalbomis.