Kodėl Pramogų Namų maistas pats skaniausias Klaipėdoje?.

2019 03 14

skaniausias maistas grilyje - Kalakutienos šašlykas

Pagaliau pavasaris – visi pradeda grilio, šašlykų sezoną. P&m Pramogų Namai neatsilieka – nors čia maistas ir taip daugeliui skaniausias visoje Klaipėdoje, tačiau visada bandome pasiekti kuo daugiau! Dabar visi grilio patiekalai p&m Pramogų Namuose gaminami naujoje ypatingoje Grill krosnyje KOPA, ant tikrų žarijų. Nuo šiol p&m Pramogų Namuose ne vien tik picos bus vadinamos skaniausiomis Klaipėdoje dėl to, kad kepamos ypatingoje autentiškoje itališkoje picų krosnyje – karštieji patiekalai nuo šiol nė žingsniu nuo jų neatsiliks. Iki šiol vienas mėgstamiausių karštųjų patiekalų p&m Pramogų Namuose – Brandintas jautienos didkepsnis – tampa dar skanesnis. Jį ne tik patobulinome ir atnaujinome, bet ir pradėjome kepti dar aukštesnės kokybės profesionalioje Grill krosnyje. Nuo Brandintos jautienos didkepsnio taip pat neatsilieka ir kiti p&m Pramogų Namų „rimto maisto“ favoritai. Lašišos kepsnys, gardusis Kalakutienos šašlykas, ant žarijų kepamų Grill Daržovių rinkinukas… Wolt maisto pristatymo į namus programėlėje itin išpopuliarėję BBQ šonkauliukai… Visi šie patiekalai nuo šiol ruošiami dar skaniau – paragavus jaučiamas ne tik pačios mėsos ar daržovės sultingumas ir skonis, bet ir lengvas tikro dūmo aromatas. Klaipėda, pasiruošk – nauji patiekalai pareina į skaniausio maisto mieste gretas!

skaniausias maistas grilyje - Lašišos kepsnys

Nėra nuoširdesnės meilės Klaipėdoje kaip p&m Pramogų Namų meilė skaniam ir kokybiškam maistui

Daugelis tikrai gali pasakyti, jog vienas skaniausių maisto gaminimo būdų jiems – kai maistas kepamas ant tikrų žarijų. Nors tai tikrai populiaru Klaipėdoje (ypač pajūrio lauko kavinėse) šiltuoju sezonu, tačiau su miesto centre esančio uždaro restorano veikla tai suderinti kiek sudėtinga. Tačiau – pasirodo – tikrai įmanoma! Pūkas ir Molė, kaip visada, laužo standartus ir dėl savo klientų yra pasiruošę bet kam. Kaip kartą pasakė airių dramaturgas G. B. Shaw „There is no love sincerer than the love for food“ („Nėra nuoširdesnės meilės kaip meilė maistui“). Juk būtent tai ir galime matyti kiekviename p&m Pramogų Namų žingsnyje – čia dedamos visos pastangos, kad klientai pritartų ir žinotų, koks maistas Klaipėdoje yra skaniausias.

P&m Pramogų Namuose kiekvienas patiekalas „išmylėtas“ iki kiekvienos smulkmenos. Net visos p&m Pramogų Namų specializuotos maisto kepimo krosnys (profesionalios picų ir grilio krosnys, moderni TwiX vaflinė…) yra aukščiausio lygio. Ir ši kartelė jau iškelta taip aukštai, kad ne kiekvienas Klaipėdos restoranas gali pasivyti.

Grill skaniausias maistas

Dar šiek tiek apie p&m tikrų žarijų grill krosnį KOPA

 

P&m Pramogų Namuose Klaipėdoje jau galima mėgautis maistu, keptu ant tikrų žarijų garsiausių pasaulio šefų pamiltoje KOPA krosnyje – tai krosnis, kuri turi viską, ko reikia, kad skaniausias maistas būtų tikrai tobulo skonio.

Profesionali anglies krosnis – tai kiekvieno virtuvės šefo svajonė. Ji – puikus grilio ir tradicinės anglies krosnies derinys. Ši krosnis buvo sukurta specialiai didelės paklausos profesionalioms virtuvėms. Ji jau naudojama daugelio užsienio šalių profesionalių virėjų ir yra daugelio virtuvių širdis bei siela. Grill krosnis tapo šiuolaikinės kepimo revoliucijos sinonimu -ji leidžia greitai ir lengvai paruošti maistą su unikaliu kepsnių aromatu.

skaniausias maistas su Grill Kopa krosnimi

KOPA krosnies privalumai:

  • Krosnies įšildymui nenaudojamos dujos ar elektra. Kaitinimui naudojama medžio anglis arba mediena.
  • Maistas kepa 100% ant žarijų. Todėl galima drąsiai sakyti, kad patiekalai – skaniausias maistas, ką galite paragauti.
  • Ši krosnis iškepa maistą kur kas greičiau ir efektyviau negu atviras grilis ar kitos panašios dujinės bei elektrinės orkaitės.
  • Krosnis turi didelį privalumą – taupyti energiją ir sumažinti eksploatacijos išlaidas. Paprastai šios krosnys sunaudoja iki 45% mažiau anglies nei tradicinis lauko grilis.
  • Krosnis taupo ne tik energijos sąnaudas, bet ir laiką. Skaniausias maistas joje iškepa labai greitai, pvz., 4 cm storio kepsnys paruošiamas per 4 min.
  • Dėl unikalaus degimo – mėsa nesudega. Šioje krosnyje galima reguliuoti anglies dūmų kiekį, tai užtikrina, kad liepsnos yra nekenksmingos, o maistas išlieka puikaus skonio.
  • Profesionalioje grill krosnyje pagaminamas aukštos kokybės skaniausias maistas, nes ji sukurta specialiai išrankiems ir įnoringiems virtuvės šefams. O dabar ją turime ir Klaipėdoje!
  • Krosnyje gaminamas visų rūšių maistas. Tikslus temperatūros reguliavimas leidžia greitai gaminti sultingą mėsą, žuvį, daržoves ir kt.
  • Grill profesionali krosnis turi šiuolaikišką ir elegantišką dizainą, kuris palieka įspūdį kiekvienam. Novatoriškas dizainas yra labai patvarus ir leidžia greitai bei tolygiai paskirstyti šilumą krosnyje. Todėl joje pagaminamas sultingiausias ir skaniausias maistas.

 

Ir tai dar ne viskas… Ši grilio krosnis sudalyvavo viename iš svarbiausių Italijos kulinarijos festivalių – Festa Vico, kuris truko net tris dienas. O grilio krosnies galimybes parodė garsusis grilininkas Tomaž Kavčič. Šiame festivalyje prie šios krosnies stoviniavo daugiausiai žmonių, visiems buvo įdomu sužinoti, koks yra tas skaniausias maistas, o paragavus vis norėjosi sugrįžti. KOPA grill krosnis sulaukė tikrai daug pagyrų.

skaniausias maistas grilyje - Grill daržovės

Išsiilgote tikrai skanaus maisto? – Laikas skubėti į p&m Pramogų Namus

Ar norite ir jūs paragauti patiekalų, kurie vadinami skaniausiais šios krosnies dėka? Pats laikas skubėti į p&m Pramogų Namus! Čia ne tik skaniausios picos Klaipėdoje, bet ir kitas maistas lipa ant „kulnų“. Pas Pūką ir Molę, be itališkosios Picų Krosnies, jau yra įsikūrusi moderni TwiX Vaflinė bei nepaprasta Grill krosnis, kurios taip pat laukia išalkusių klientų. Dabar p&m Pramogų Namų klientai sužinos, kas yra sultingas ir tikrai skanus maistas su natūraliu dūmo aromatu, keptas ant tikrų žarijų.

Oficialiai paskelbiame – ne tik Klaipėdoje, bet ir pačiuose p&m Pramogų Namuose oficialiai prasideda tikras pavasariškas grilio sezonas!