Naujas desertas – TwiX Vafliai – jau Klaipėdoje, Pramogų Namuose!.

2019 02 21

TwiX vafliai Klaipėdoje pas Pūką ir Molę

Desertas TwiX vafliai jau Klaipėdoje – ar girdėjote apie tokius? Arba maltinuką, turintį klouno veidą? Pūkas ir Molė nepaliauja stebinti savo originaliomis ir inovatoriškomis staigmenomis! Turbūt visi Pramogų Namų klientai priprato, kad čia vietoje nestoviniuojama ir nuolatos judama į priekį pasiūlant išskirtines naujienas. Bet šį kartą nustebinti liks net ištikimiausi Pūko ir Molės draugai. Pasistengta iš peties. Restorano meniu atnaujintas ir papildytas taip, kad net gurmanai suras savo mylimiausią patiekalą. O mažieji draugai galės rinktis iš dar platesnio sveiko ir specialiai jiems kurto meniu!

Tikras desertas – TwiX vafliai – Dessert with Secret!

TwiX vafliai - desertas su šokolado ir braškių paslaptimi

Ar žinojote, kad vafliai toks patiekalas, kurį galima valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei? Jų įvairovė neribojama ir tai yra kažkas tokio nuostabaus, ko atsisakyti negali nė vienas. Desertas TwiX Vafliai – tai toks patiekalas, kurį gali valgyti tiek su įrankiais, tiek be jų, prie stalo arba pasiimti ir neštis. Juk tai tobulas variantas vaikams, kurie negali nustygti vietoje! Desertas TwiX vafliai Klaipėdoje pasižymi žaisminga, akiai patrauklia išvaizda, juos patogu valgyti, sveika bei skanu. Štai ką siūlo Pūkas su Mole tikriems smaližiams – TwiX vafliai!

TwiX vafliai Klaipėdoje Pramogų Namuose

Desertas TwiX vafliai sukurti vaikams, bet tinka ir suaugusiems. Desertas TwiX vafliai – burnoje tirpsanti saldi vaflių porelė, kur vienas iš TwiX vaflių užpildytas puriu grietinėlės kremu ir vaisiais, o kitas perteptas šokoladu. Desertas TwiX vafliai – ne paprasti vafliai – tai ypatinga naujiena, kurios Klaipėdoje, o gal ir Lietuvoje, nesutiksite, tik Pramogų Namuose. Saldus desertas TwiX vafliai nustebins kiekvieną, nes desertas TwiX vafliai – tai „Dessert with Secret“! (“Desertas su paslaptimi”. Kokia paslaptis? Paragaukit ir sužinosit 🙂 ) Desertas TwiX vafliai tobulas skonių derinys: lengvas grietinėlės kremas, šviežūs vaisiai ir viską vainikuojantis… traškūs išorėje, purūs ir minkšti viduje, vietoje kepti vafliai. Mažiesiems smaližiams patiks ne tik puikus skonis, bet ir žaisminga bei inovatoriška TwiX vaflių išvaizdą. Kiekvienas būtinai turi paragauti!

Desertas TwiX vafliai – jau Pramogų Namuose. Paskubėkite būti vieni iš pirmųjų, kurie paragaus jų, nes niekur daugiau negausite. Nerealus desertas TwiX vafliai Klaipėdoje tiesiog tirpsta smaližių rankose, paskubėkite ir Jūs! TwiX vafliai jau čia.

Dar daugiau NAUJIENŲ vaikų maisto meniu!

Pramogų Namų restorane vaikams skirtų patiekalų skiltis atsinaujino kaip reikiant. Čia bus ne tik gardusis desertas TwiX vafliai. Bet ir gausybę naujų patiekalų, skirtų vaikams.

Amerikietiški Blyneliai

Amerikietiški blyneliai ir kiti desertai Pramogų Namuose

Amerikietiški blyneliai – gardus desertas kaip ir desertas TwiX vafliai jau susilaukė smaližių dėmesio. Amerikietiški blyneliai – tai vienas ant kito sudėti purūs, lengvučiai it debesėliai, gardūs blynai. Smaližiauti galėsite pamerkiant į saldų padažą, o kąsnelius papildyti šviežiais vaisiais. Amerikietiškų blynelių skoniui nė vienas neliks abejingas. Tiek suaugę, tiek vaikai gali mėgautis šiuo saldžiu gardėsiu. TwiX vafliai ar Amerikietiški blyneliai? Net išsirinkti sunku.

Smaližių picos vaikams (ir ne tik)

Jau pripratome, kad pica – tai dešrytė, vištiena, grybukai, salotos, daug padažo… Tačiau gali būti ir kitaip! Saldi pica? Pica gali būti ir saldi! Nuo šiol Pramogų Namuose galime mėgautis saldžiomis Smaližių picomis. Smaližių pica su įvairiais vaisiais ir net ledais, paskaninta karamele. Tai patiks net išrankiausiems! Desertas TwiX vafliai, Amerikietiški blyneliai ir Smaližių pica – tik spėkim ragauti!

Molės Havajų pica Pramogų Namuose

Skaniausios tradicinės picos – kitaip

O tie, kurie mėgsta tradicines picas, taip pat bus pradžiuginti. Pūkas su Molė grįžo iš kelionės po Havajus ir parsivežė gabalėlį atostogų! Vaikų numylėtinė pica – Molė Havajuose – jau čia, Klaipėdoje! Kartu su išskirtine pica mažiesiems – Pūko laivelis!  Tikro laivelio formos pica nuneš į Smagurių Karalystę…  …o gal atgal į Havajus?

Skaniausios originalios picos Pramogų Namuose

Naujas maisto rinkinukas vaikams „Happy Chicken“ su žaisliuku

Vaikučius džiugins ne tik saldusi kampelis, kuriame jaukų kampelį rado TwiX vafliai, bet ir dar viena naujiena tiems, kurie visada nori išeiti su originaliomis Pūko ir Molės kelionių lauktuvėmis. Žaisliukus rinkite dar greičiau su HAPPY Chicken! Naujas rinkinukas vaikams! HAPPY Chicken – kepti vištienos filė gabalėliai, su bulvytėmis, šviežiais pomidoriukais ir agurkėliais. Sveika bei nepaprastai skanu! Mažieji lankytojai jau įvertino HAPPY Chicken … Virėjai vos spėjo kepti…

Tai gi, nuo šiol turime tris rinkinukus vaikams: HAPPY Pica, HAPPY Chicken bei HAPPY Mėsainis – kiekviename jų slepiasi užkandukas, gėrimas ir išsirinktas žaisliukas.

Dar vienas naujas patiekalas vaikams – maltinukas su Klouno veidu

Maistas vaikams Pramogų Namuose - maltinukas Klounas

Ir tai dar ne viskas. Virtuvės šefai specialiai mažiausiems paruošė maltos kalakutienos filė mėsytę su trintų daržovių košyte ir šviežiomis daržovėmis. Klounas – kalakutienos filė maltinukas su didelėmis klouno akimis džiugins mažųjų pilvukus ir akytes! Nors sukurta mažiesiems, tačiau ir suaugusieji neliks abejingi švelniam skoniui.

Gurmanų kampelis – mėgstantiems subtilų skonį!

Nepamiršome nustebinti ir suaugusiuosius. Nuo šiol Pramogų Namų meniu turime išskirtinį skonį mėgstantiems – Gurmanų kampelį.

Mėgstate egzotiką ar tiesiog dievinate jūros gėrybes? Midijos grietinėlės ir balto vyno padaže – verta paragauti šio gardaus patiekalo net tiems, kurie nemėgsta jūros gėrybių. Midijos su grietinėlės ir balto vyno padažu, pagardintos smulkintais krapais ir čiabatos duonele, pavergs kiekvieno širdį ir skrandį.

Brandintos jautienos didkepsnis… 3 mėn. brandintas, ant žarijų keptas… patiekiamas su ant griliaus kepta paprika, pomidoru, portobello grybu, šviežiomis bulvytėmis ir pipiriniu viskio padažu… Tikrai rimtas patiekalas, stipriems gurmanams.

O tiems, kas mėgsta labiau tradicinius patiekalus, būtina paragauti Kiaulienos nugarinės kepsnį. Pramogų Namų šefas tikrai pasistengė kruopščiai atrinkdamas skaniausius kiaulienos nugarinės su kauliuku gabalėlius. Marinuotas ir ant žarijų keptas kepsnys pradžiugins kiekvieną.

Norite sužinoti kokios dar naujienos Jūsų laukia Pramogų Namuose? Atvykite ir tikrai išeisite su plačia šypsena bei pilnais pilvais! Nes desertas TwiX vafliai, Amerikietiški blyneliai, naujos picos, gurmanų kampelis, tai tik pradžia, ką galite rasti Klaipėdoje, Pramogų Namuose.