Naujiena Pramogų Namuose! Spurgos Dots Original – spalvingos, saldžios, bet sveikos.

2019 01 15

Spurgos Dots Original

Nauji metai – naujos staigmenos Pramogų Namuose! Pūkas ir Molė, bekeliaudami po pasaulį, Ispanijoje aptiko ypatingas spurgas. Tad nusprendė parvežti jas į Pramogų Namus bei  jomis pasidalinti su savo mažaisiais draugais. Dots Original spurgos puikaus skonio, kuris nenuvils nė vieno. Jos ne tik žaismingos išvaizdos, kas ypač patiks mažiesiems, bet ir netradiciškai sveikos.  Todėl tėveliai bus ramūs, kad vaikai valgo ne tik skaniai, bet ir sveikai!

Pramogu Namu spurgos

“Connect the dots between fast food and healthy food” (sujunkime taškus tarp greito ir sveiko maisto) – taip skanduoja patys Dots Original spurgų gamintojai. O juk tokį patį požiūrį turime ir Pramogų Namuose – maitinkimės sveikai, net jeigu maistas ir “greitas”. Dots Original spurgos mirga visomis vaivorykštės spalvomis, tačiau jų dekoravimui nenaudojami jokie dirbtiniai dažikliai – viskas vien tik iš natūralių produktų. Pramogų Namuose ruošiamos ir parduodamos spurgos yra be iš dalies hidrintų riebalų bei atitinka RSPO reikalavimus, kadangi jų gamyboje naudojamas sumažintas palmių aliejaus kiekis. Dar ir dėl to jos tokios gardžios ir tirpsta burnoje!

Dots spurgos

Pramogų Namuose galite paskanauti ne tik tradicinio skonio spurgomis, bet ir išbandyti naujovę – kruasanų tešlos originalias Dots Original spurgas. „Kruasanas viduje, spurga – išorėje“ – sako patys gamintojai. Jos traškios, lengvos, sluoksniuotos, tačiau išlaikiusios originalią spurgų išvaizdą. Šios iš kruasanų tešlos kepamos spurgos šiuo metu užkariauja ne vien tik Pramogų Namų lentyną, bet ir visą pasaulį.

Dots spurgos Pramogu Namuose

Dots Original spurgos patiks kiekvienam – jos ne tik įvairių spalvų, bet ir skirtingų dydžių, skonių, įdarų bei papuošimų. Pramogų Namuose šiuo metu galite paragauti šešių skirtingų rūšių Dots spurgas, tačiau pažadame – ateityje jų bus dar daugiau! J Tradicinės, aplietos šokoladu, arba žaismingos, dekoruotos mažais zefyriukais. Rėkiančios raudonos, žalios, geltonos ir itin saldžios, įdarytos šokolado, vanilės kremu… Arba solidžiai atrodančios ir šiek tiek kitokios – papuoštos pistacijomis arba skaldytais riešutais.

Spurgos Dots Original Pramogu Namai

Ar galima rytą pradėti dar geriau, negu  kad vienoje rankoje laikant šviežią Dots Original spurgą, o kitoje – karštos kavos puodelį? Įtraukite į savo planus apsilankymą Pramogų Namuose. Dots Original spurgomis bei Pramogų Namų kava galite mėgautis ne tik restorane, bet ir išsinešti. P&M kavos puodelis šildys rankas einant gatve, o Dots Original spurga – smaližio širdį.

Spurgos Dots Original