Naujos gimtadienių pramogos.

2018 10 07

Picų kepimo atrakcijos

Ar Jums norisi ko nors naujo ir įdomaus vaiko gimtadienio proga? Išbandykite super pramogą vaikams – picų kepimo atrakciją!!! Švenčių kūrimas gali būti malonus ir be rūpesčių! Pas mus gausite viską, ko reikia nuotaikingai vaikų šventei: tikrai skanų, sveiką ir vaikų mėgstamą maistą, svarbiausią šventės akcentą – personalizuotą tortą, pašėlusį animatorių, saugias žaidimų aikšteles ir daugybę kitų pramogų bei užsiėmimų, o kur dar SUPER ATRAKCIJA – picos kepimas! Tai gi, ką gausite užsisakę My Pizza Birthday Mažajį bei Didyjį paketus?

Burnoje tirpstantis tortas

My Pizza Birthday

Mažasis paketas (6 vaikai) -149Eur.                                                      Didysis paketas (10 vaikų) – 199 Eur.

6 porcijų tortas                                                                                                 12 porcijų tortas

 

Užsisakius bet kurį My Pizza Birthday paketą, gausite pasirinkto skonio tortą. Galėsite išsirinkti net iš 5 burnoje tirpstančių tortų: šokoladinį, paukščių pieno, jogurtinį, balto ar kakavinio kremo bei maskarponės ir juodųjų serbentų. Kuris jų skaniausias? Sunku pasakyti, nes visi ištobulinti tiek, kad tiesiog tirpsta burnoje. Kad šventės jubiliatas jaustųsi tikru karaliumi, siūlome tortuką papuošti vaikučio varduku ir metukais. Toks suasmenintas tortukas mažajam tikrai patiks ir pradžiugins. Ak, ir dar žvakutės, kaip gi be jų! Žinoma, mes uždegsime ir žvakutes. Tortukai gaminami 6 arba 12 porcijų, kad visi vaikučiai paragautų, tačiau jeigu ir šventės svečiai norėtų pasisaldinti skaniu tortu, pagaminsime ir didesnį.

 

Stalo vanduo/ Naminis limonadas (2 vnt.)                               Stalo vanduo/ Naminis limonadas (4 vnt).

Šventės svečiai galės atsigaivinti arba gaiviu stalo vandeniu arba puikaus skonio, naminiu limonadu!

 

Kepsime 3 x 30 cm pasirinkto skonio picas                            Kepsime 3 x 30 cm pasirinkto skonio picas

Su My Pizza Birthday paketu gausite sočias ir labai skanias picas, kurias bus galima išsikepti patiems. Vaikai labai mėgsta paragauti tai, ką patys pagamino! Šventės metu vaikai galės išsikepti skanią ir sveiką neapolietišką picą su tikro virtuvės šefo arba virėjo pagalba! Tai puiki proga prisiliesti prie tikrų itališkų miltų, kokybiškų ingredientų ir pajausti „gyvos“ tešlos galimybes. Kas gali būti gardžiau už pačių išsikeptą picą, tikroje neapolietiškų picų kepimo krosnyje – Valoriani Verace, kuri parkeliavo tiesiai iš Italijos? Ši atrakcija truks apie pusę valandos, tad vaikučiai spės pasimėgauti ir kitomis pramogomis bei žaidimais su animatoriumi.

Pramogos su animatoriais

1 valanda žaidimų ir pramogų su animatoriumi!

Užsisakius My Pizza Birthday bet kurį paketą, Jums priklauso visa 1 valanda žaidimų su pasirinktu personažu! Pradžioje pasirodo Pūkas arba Molė, kuris jubiliatą karūnuoja ant scenos visų draugų ir tėvelių akivaizdoje. Mažasis galės pasijusti tikru šventės karaliumi. O kur dar visa krūva surinktų dovanų iš visų svečių! Animatorius padės susirinkti pačius geriausius sveikinimus ir šias dovanėles. Po to, jis persirengia į kitą, atviro veido, pasirinktą personažą ir užsiima su vaikais. Čia tikrai nebus kada liūdėti ar nuobodžiauti: vaikai lankstys balionus, mėgstamais herojais išsipieš veidukus, prižiūrint animatoriui žais X-Box žaidimus ir daug kitų smagių pramogų. Kuriuo šventės metu pasirodys animatorius – nesvarbu, gali ir pradžioje ir šventės pabaigoje. Kaip norisi, spręsti Jums. 🙂

Tačiau, jeigu nusprendėte, kad animatoriaus paslaugų Jums nereikės tokiu atveju Mažasis šventės paketas kainuos 119 Eur, o Didysis tik 179 Eur.

Pramogos p&m Pramogų Namuose

Pramogų Namų žaidimai ir užsiėmimai

Ir tai dar ne viskas, savo šventės metu galėsite naudotis X-Box pramogomis bei karaoke. Ir dar! Nepamirškite, kad turime puikias, vaikučiams pritaikytas žaidimų aikšteles, kur jie gali karstytis į valias, dėlioti lego ant sienos ir net padaryti didžiausią šuolį ant batuto (jei tik tam tinka sezonas).

Picų kepimo atrakcija

Ieškote idėjų kur ir kaip švęsti savo vaiko gimtadienį ar kitą šventę? Viena iš originaliausių idėjų – restoranas su animatoriumi ir daugybė smagių užsiėmų vaikams. Tai labai patogu, nes nebereikės sukti galvos iš kur gauti šilto ir skanaus maisto vaikams, žaidimų ir tinkamų patalpų. Čia gausite viską vienoje vietoje. Tegul Jūsų šventė būna netradicinė – siūlome puikiai praleisti laiką pas mus Pramogų Namuose.