p&m Pramogų Namų lauko terasos atidarymas.

2018 05 31

Pūkas ir Molė nenustoja stebinti savo mažųjų draugų ir jų tėvelių. Jie jau ruošiasi vasaros sezonui ir nuo gegužės mėnesio p&m Pramogų Namų skanėstais galite mėgautis ne tik viduje, bet ir po atviru dangumi – lauko terasoje! Tačiau tai ne didžiausia staigmena. Pūkas ir Molė paruošė tokią puikią staigmeną, kad kiekvienas mažylis neatsispirs pagundai, ir išbandys didžiausią šuolį! Ir kas gi, Jūsų laukia?

Turbūt kiekvienas pamename, kaip vaikystėje mėgome šokinėti. Šokinėjom visur, kur galima ir kur nelabai. Tai ant kokio seno spyruoklinio čiužinio, numesto patvory, tai ant geriausios tėvų lovos. Kaip būdavo smagu iššokti aukštai aukštai. Tik žinoma tėvams, toks vaizdas, neatrodė puikus. Šiais laikais viskas kur kas paprasčiau, šiam malonumui yra skirti batutai. Jie būna įvairiausių dydžių, aukščių ir net formų. Šokinėjimas ant batuto, jau net gi, išskiriama kaip sporto šaka! Tėveliai, ar kada nors susimąstėte kokią naudą vaikams teikia šokinėjimas ant batuto? Moksliniai tyrimai įrodė, kad šokinėjimas vaikams (ir žinoma ne tik jiems) yra labai naudingas:

 • Vaikas, kuris pradeda šokinėti ankstyvame amžiuje – pradeda anksčiau kontroliuoti savo kūno judesius, bei gerėja koordinacija;
 • Šokinėjimas naudingas smegenims. Vaikai tampa gabesni mokslams;
 • Vaikai, kurie reguliariai šokinėja ant batuto, turi didesnį savigarbos jausmą, geriau orientuojasi aplinkoje;
 • Vaikai, kurie anksti pradeda šokinėti ant batuto, vėliau tampa geresniais sportininkais;
 • Šokinėjimas stiprina raumenis, todėl mažyliai pradeda anksčiau vystytis. Naudojimasis batutu moko raumenų kontrolės ir koordinavimo;
 • Batutas vysto atkaklumą, pasitikėjimą savimi, kūno lankstumą, pusiausvyrą, motorinius įgūdžius, gerina laikyseną;
 • Tai puiki treniruotė širdžiai, kaulams, limfos cirkuliacijai, kalorijų deginimui ir net gi, nusilpusiam regėjimui;
 • Batutas puikus reabilitacijos būdas vaikučiams sergantiems autizmu.

Nors šokinėjimas ant batuto iš pažiūros nuotaiką kelianti veikla, tačiau, kaip matome, tai nėra vien tik būdas maloniai praleisti laiką – tai puikus sportas. Tik mums taip atrodo, kad vaikai ant batuto tik linksminasi, pramogauja ir džiūgauja, iš tiesų šokinėjant dirba visi kūno raumenys.

Tai gi, p&m Pramogų Namų herojai savo mažiesiems draugams atgabeno pagrindinį lauko terasos akcentą – milžinišką, unikalų Jumpking JumpPOD batutą! Jo skersmuo net 3,7 m., o išlaikomas svoris – 140 kg. Šis batutas atitinka Europos Bendrijos žaislų saugumo ir saugos standartus, o rėmo konstrukcija yra patentuota. Batutas ypatingai patvarus 100% polipropilenas permatronas su ekstra stipriomis siūlėmis, o jo pačio svoris 130 kg – tvirta ir saugi konstrukcija garantuota! Šie batutai yra išskirtiniai, nes turi tik jiems sukurtas naujoves – geresnį šuolį, T formos rėmo konstrukciją ir kitas inovacijas, kurios išskiria būtent šiuos batutus iš visos jų rinkos. Beje, šio batuto ilgiausios spyruoklės 22 cm., kurios užtikrina ypatingai aukštus šuolius. Galvanizuotos spyruoklės kabinamos tam tikru, patentuotu būdu, tam kad paskirstytų apkrovimą. Ko pasekoje, gerėja šiuoliukų kokybė, juos lengviau kontroliuoti, bei užtikrina, kad pats rėmas nesilenktų į vidinę pusę, kaip kad būna standartiniuose batutuose, taip išlieka stabilus ir nepakitęs. Tačiau, ar Jūs matėte kaip šis batutas atrodo? Jo išskirtinis dizainas patrauks kiekvieno kliento akį! Jis atrodo tarsi kamuoliukas!

Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad nepriklausomai nuo vaikų amžiaus, šokinėjantys ant batuto, turėtų būti prižiūrimi. Naudojantis batutu verta prisiminti keletą taisyklių:

 • Nenusileisti ant galvos ar kaklo;
 • Nesiversti per galvą (salto);
 • Geriau venkti per aukštų arba per ilgų šiuoliukų;
 • Visada kontroliuoti judesius – nusileisti ir pakilti toje pačioje vietoje;
 • Geriausia šokinėti batuto viduryje;
 • Lipti ir nulipti atsargiai;
 • Nelipti ant batuto spyruoklių ir apsauginio rėmo apdangalo.

Suteikime progą savo vaikučiams išbandyti šį nuostabų batutą. Tegul šokinėja, džiūgauja ir pramogauja kiek tik širdis geidžia. Juk vaikystė toks nuostabus laiko tarpas. O jeigu ši pramoga dar ir naudinga vaikų sveikatai, tiesiog būtina nepraleisti progos. Beje, šį batutą jau išbandė pirmieji padūkėliai. Jiems jis tikrai labai patinka,smagiai ir intensyviai šokinėja.

Tačiau unikalus, milžiniškas batutas ne vienintelė staigmena p&m Pramogų Namų lauko terasoje. Čia bus pučiami muilo burbulai! Kokia vaikystė, be šių nuostabių skraidančių kamuoliukų! Čia pamatysite įvariausius muilo burbulus ir didelius, ir mažus, ir… dar kitus. Šių metų gegužės 5 d. (šeštadienį), laukiame visų ir tėvelių, ir vaikučių pasigrožėti puikiu renginiu – Milžiniškų muilo burbulų eksperimentu. Ar nori pabandyti paleisti muilo burbulą didesnį už save? Jeigu taip, laukiame pas mus, lauko terasoje. Šis renginys nemokamas. Todėl drąsiai galite užsukti ir neplanuotai, pasimėgauti išskirtiniais muilo burbulais.

Tam, kad vaikučiai bei jų tėveliai jaustųsi saugiai ir ramiai, lauko terasa yra aptverta stikline sienele. O lietingomis dienomis visus apsaugos puikus, didžiulis skėtis, kuris toks didelis, jog apima beveik visą terasą! Nors renginiai ir toliau vyks restorano viduje, tačiau planuojama kartais juos organizuoti ir terasoje. Tad sekite p&m Pramogų Namų naujienas ir apsilankykite čia, kad viską pamatytumėte bei pajustumėte patys.