Vasara baigėsi, bet p&m Išprotėjusių Desertų Vasara tęsiasi!.

2019 08 28

Vasara baigėsi, bet Pramogų Namų #CrazySummer tęsiasi! Turbūt ne vienas per šią vasarą jau lankėtės Pramogų Namuose ir išbandėte naujuosius vasariškus Išprotėjusius desertus. Na arba bent jau teko matyti tikrai ne vieną p&m #CrazySummer reklamą. 🙂 Turime gerą naujieną – nors vasara baigėsi, bet Išprotėję desertai iš Pramogų Namų niekur nesitraukia ir lieka toliau džiuginti Klaipėdos smaližius! Kas dar nespėjo paragauti p&m Išprotėjusių desertų – tą supažindinsime su šia praėjusios vasaros visų taip mėgta skanėstų kolekcija, o tiems, kurie jau puikiai pažįsta #CrazySummer “žvaigždes” – pristatysime, kurie desertai buvo šią vasarą Jūsų visų mėgstamiausi Pramogų Namuose! 🙂

Išprotėję Desertai Crazy Summer Pramogų Namuose Klaipėdoje
Pramogų Namų Crazy Summer vasariški Išprotėję Desertai

Išprotėję #CrazySummer Desertai į Pramogų Namų meniu atkeliavo tik 2019-ųjų vasarą, bet šią idėją restorano savininkai Orinta ir Martynas turėjo jau seniai. “Kadangi esame šeimų restoranas – vienareikšmiškai norėjome įtraukti įdomesnių, įmantresnių desertų į Pramogų Namų meniu. Taigi mes, kaip savininkai, stebėjome bei rinkome informaciją iš įvairių Europos restoranų. Na o kai jau turėjome konkrečią viziją – kreipėmės į mūsų maisto gamybos technologą iš Vilniaus. Jis atvyko tiesiai į Pramogų Namus, darė įmantrių desertų degustaciją bei kolektyvo apmokymus. O tuomet drauge su komandos nariais atrinkome patinkančius Crazy ledų, kokteilių bei vaflių variantus ir juos įgyvendinome. Taip nuostabūs ir modernūs “Crazy Summer” desertai atsirado Pramogų Namų restorano meniu 🙂 “.

Lieka ir toliau “išprotėję” dėl sveiko ir kokybiško maisto ideologijos

Nors Išprotėję Desertai iš pažiūros atrodo tikros “bombos” – Pramogų Namai ir toliau sėkmingai išlaiko savo sveiko, kokybiško ir natūralaus maisto ideologiją. Kiekvienas ingredientas, esantis Crazy leduose, kokteiliuose bei kituose desertuose yra natūralus, kokybiškas ir šviežias. Skirtingą spalvą skirtinguose Crazy leduose ar kokteiliuose sukuria ne maisto dažikliai, bet deserte esančios natūralios uogos ar šokoladas.

Netgi mini vafliukus, naudojamus Išprotėjusių Ledų bei Kokteilių dekoravimui, Pramogų Namų kolektyvas kepa patys. Pramogų Namų savininkai patikslina: “Turime įsigiję specialias profesionalias vaflines, kurių dėka puikiai galime įvairius vaflius išsikepti patys”. Vafliais ne tik dekoruojami kai kurie Išprotėję Kokteiliai ar Išprotėję Ledai – jie yra ir kai kurių kitų Pramogų Namų meniu esančių desertų ar užkandžių pagrindinis akcentas. Iš viso šiuo metu Pramogų Namų meniu galima rasti ir išbandyti net šešis ar septynis skirtingus desertus ar užkandžius, kurių pagrindinė dalis yra ką tik iškepti p&m vafliai. Apie vieną iš pirmųjų – Twix vaflius – buvome Jums pasakoję jau seniau, tačiau, prisipažinsime – naujieji Pramogų Namų saldūs bei nesaldūs vafliai – dar įspūdingesni ir dar labiau “Išprotėję”! 😀

Išpotėję Desertai - Šviežūs Vafliai Wanna Berry su uogomis
Išprotėję Desertai - vafliai su Oreo sausainiukais ir vaisiais
nesaldūs išprotėję vafliai su lašiša
vafliai su Mozarella sūriuo rutuliukais ir daržovėmis
Išprotėję Desertai - King Brownie topas iš 2019-ųjų vasaros

Populiarausias 2019-ųjų vasaros Išprotėjęs Desertas

Kad pateikta informacija apie p&m Išprotėjusius Desertus būtų kuo detalesnė ir tikslesnė – pakalbinome ne tik idėją atnešusius Pramogų Namų savininkus, bet ir restorano kolektyvą. Virtuvės Šefas bei aptarnaujantis restoranas sutartinai linkčioja galvomis – “Big Brownie buvo šios vasaros Išprotėjusių Desertų TOP’as”. Mažųjų tarpe itin populiarios buvo Mielosios vaflių Širdelės su šokoladu bei liofilizuotomis uogomis, tačiau Big Brownie šią vasarą Pramogų Namuose – “tiesiog Išprotėjęs”. Pramogų Namų kolektyvas Išprotėjusį Big Brownie Desertą savo tarpe netgi “perkrikštijo” į “King Brownie”, kadangi taip ir norisi jam uždėti dar vieną “Išprotėjusią” karūną 🙂 . Šis desertas vienareikšmiškai pasiima Pramogų Namų 2019-ųjų metų #CrazySummer karūną, net trečdaliu pralenkdamas antroje ir trečioje vietose likusius Pink Heart bei Vanilla Unicorn Išprotėjusius Desertus.

Nors 2019-ųjų metų vasara jau baigėsi, tačiau Pramogų Namų Išprotėjusių Desertų #CrazySummer tęsiasi! Kaip ir minėjome – Išprotėję Desertai nėra sezoniniai, tad smaližiai jais mėgautis galės Pramogų Namuose ištisus metus. “Kol neatsibos!” 🙂 Dabartinį Pramogų Namų meniu ir jame esančius visus Išprotėjusius Desertus (ir ne tik) galite peržiūrėti svetainėje esančiame restorano maisto ir gėrimų meniu, na o ateityje, kaip visi puikiai pažįstame Pramogų Namus – tikrai atsiras dar daugiau įvairių naujovių ir įspūdingų patiekalų. Pakalbintas vienas iš Pramogų Namų virtuvės Šefų išdavė paslaptį, kad gali būti, jog kažko naujo restorano meniu sulauksime jau šį rudenį… 🙂 Norite sužinoti plačiau – nepamirškite užsukti į Pramogų Namus! (Esame įsikūrę pačiame Klaipėdos centre, H. Manto g. 5).