Šiltas pirmasis gruodžio sekmadienis su Pūku ir Mole.

2017-12-19

12.00h – Piešinių konkursas „Mano Kalėdinė dovana“
Jeigu mėgsti piešti, nedvejok ir sudalyvauk. Nupiešk kokią dovaną norėtum gauti šiais metais, o gal norėtum kam nors padovanoti dovaną pats? Rinksime patį gražiausią piešinį ir kitą sekmadienį jo autorių apdovanosime nuostabiu prizu.

13.00h – Spektaklis vaikams „Pūkas ir Molė stato teatrą“
Vieną dieną Pūkas ir Molė ėmė ir sugalvojo statyti teatrą, tik jiems labai reikia jūsų pagalbos ir gerų patarimų. Juk teatras – reikalas rimtas. Ateik ir kartu bus žymiai smagiau.

14.00h – Kalėdinis paštas „Laiškas tikram Kalėdų seneliui“
Jeigu nori, kad tavo visi troškimai išsipildytų iki Kalėdų, turi visas savo svajones ir prašymus išsiųsti Kalėdų seneliui. Reikia jam daug ką išsakyti ir pasižadėti kitiems metams. Laišką gražų mokinsimės parašyti ir taisyklingai ant voko viską surašyti 🙂

15.00h- Meno dirbtuvės „Pats sau meistras“. Instrumentai.
Su Klaipėdos jaunimo teatro aktoriais kartu gaminsime instrumentus ir išmoksime jais muzikuoti. Įvairūs ritmai dabar skambės ir tavo namuose, nes juos galėsi parsinešti ir mokyti groti savo namiškius.

16.00h – Receptų kūrimas ir kalėdinių sausainių puošimas
Gardžiausių sausainių kvapas dar ne viskas. Prieš šventes juos reikia dar ir papuošti:) O gal tu gali pasidalinti savo skaniausių sausainių receptu? Būtų šaunu pabandyti juos ir iškepti. Mes pasirūpinsim viskuo ir lauksim tavęs ateinant.

17.00h – Pūko ir Molės „Madų šou“
Molė kartu su vaikais išsiaiškins kas dabar yra madingiausia, stilingiausia ir labiausiai tinka šventėms. O Pūkas padės išspręsti klausimą kokios spalvos, įvairūs raštai ar aksesuarai tinka prie jų kostiumų.

18.00h – Vakaronė su Kalėdų Seneliu.